Visconti dámská kožená kabelka

Výrobce: Visconti

nový produkt

dámská kožená kabelka přes rameno

Více informací

7 ks

skladem Maniego - ihned k dodání

999,00 Kč

Design: Visconti, Velká Británie.
Rozměr: 17 x 19 x 9 cm, délka popruhu 150 cm.
Materiál: jemná pravá kůže.

Menší kožená kabelka na letní dovolené, vycházky do města apod. je opatřena 3 hlavními přihrádkami uzavíratelnými na zip. Přední část kabelky je sešita ze čtyř kusů kůže. V přihrádce z této strany je v podšívce všita vnitřní kapsa na zip. 

Zadní část kabelky je sešita ze dvou kusů kůže a opatřena vnější kapsou (14 x 9 cm) na zip. Kabelka tak vypadá pokaždé jinak. Přihrádka v této části je uvnitř navíc vybavena šesti přihrádkami na karty.

Šířka jednotlivých částí kabelky je 2,5 cm - 4 cm - 2,5 cm. Barva podšívky je v barvě kabelky. Popruh je nastavitelný a kabelku lze pohodlně nosit jak přes rameno, tak křížem (cross over). Kůže je měkká a velmi příjemná do ruky.


Vezměte prosím na vědomí: mírné povrchové změny barvy a textury jsou neodmyslitelnou charakteristikou pravé kůže a neměly by být chápány jako vada. Případné barevné rozdíly mezi výrobkem a fotografií jsou dány expozičními podmínkami fotografického ateliéru. V mnoha případech je sytost barvy reálného produktu tmavší. Přímé vystavení slunci může způsobit vyblednutí barvy kůže. Syté a tmavé odstíny kůže mohou částečně pouštět barvu, nedoporučujeme proto kontaktní nošení s bílým či světlým oblečením, může dojít k lokálnímu zbarvení oděvů.

  • určení dámy
  • hlavní materiál 100% jemná pravá kůže
  • délka 17 cm
  • výška 19 cm
  • šířka 9 cm

Napsat recenzi

Visconti dámská kožená kabelka

Visconti dámská kožená kabelka

dámská kožená kabelka přes rameno

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

23 dalších produktů ve stejné kategorii: